Burger Drwala od kiedy w restauracjach McDonald's?

Burger Drwala od kiedy w restauracjach McDonald's? LISTOPAD 2023

Adam Laskowski

Burger Drwala - od kiedy będzie dostępny restauracjach McDonald's?

W 2023 roku wyjątkowo wersja klasyczna kultowego Burgera Drwala miała miejsce w środę 8 listopada, a sam McDonald's w swoich przekazach informuje, że jest to ofertal dla tych, co nie mogli się doczekać.

Z oficjalnych informacjami podanych na stronie McDonald's pełna oferta Burgerów Drwala w 2023 roku Burger Drwala będzie miała debiut 15 listopada i zgodnie z wieloletnią tradycją będzie pędzie przypadała na środę.

Wyczekiwana pełna oferta Burgera Drwala kilka jego rodzajów: 

  • Burger Drwala w wersji podstawowej - obecnie dostępny od 8 listopada
  • Podwójny Burger Drwala - dostępny od 15 listopada
  • Burger Drwala z żurawiną - dostępny od 15 listopada
  • Burger Drwala na ostro - dostępny od 15 listopada 
  • Burger Drwala z kurczakiem - dostępny od 15 listopada

Czym jest Burger Drwala? 

Popularny Drwal to burger serwowany sezonowo w okresie jesienno-zimowym w restauracjach McDonalds. Burger już podczas swojego debiutu w 2014 roku, kiedy to poraz pierwszy zawitał w popularnej sieci fast foodowych restauracji McDonlad's odniusł spektakularny sukces i stał się absolutnym hitem kulinarnym w śród klientów restuauracji.

Obecnie jego podstawowa wersja składa się z  kotleta wołowego, otulonego w panierowany kotlet serowy wraz z chrupiącym bekonem. Burger zawiera również świeżą sałatę, aromatycznie prażoną cebulkę oraz sos z przyprawami, które nadają mu wyjątkowy smakowy charakter. To wszystko znajduje się w puszystej, serowo-bekonowej bułce, tworząc niezapomniane połączenie smaków i tekstur. 

Jeżeli chcesz dowiedzieć się ile kosztuje Burger Drwala w 2023 roku zobacz na nasz zaprzyjaźniony blog, który porusza tematykę biznesu i finansów oraz stworzył analizę obecnych cen w stosunku do roku poprzedniego. Wpis dotyczący kultowego Burgera Drwala znajdziesz tutaj: https://biznesbrand.pl/ile-kosztuje-burger-drwala/